ORVİGOR GROUP GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
BARKOD 00211

Katırlı Köyü Sele Zeytin

%

İNDİRİM
250,00 ₺
KG Fiyatı %1 Kdv Dahil STOK 18,37 KG


# Fiyat Sipariş Adeti Birim
250,00 ₺ KG
  • Type: Organic
  • MFG: Jun 4.2021
  • LIFE: 70 days

Katırlı Köyü Sele ZeytinKatırlı Köyü Sele Zeytin, Türkiye´nin bereketli topraklarından hasat edilen yüksek kaliteli, birinci sınıf bir zeytin ürünüdür. Bu zeytinler, seçkin zeytin ağaçlarından elle toplanır, geleneksel yöntemlerle yetiştirilir ve olağanüstü tat ve dokularını korumak için özenle işlenir.

Zeytinler, maksimum lezzet ve besin değerini sağlamak için olgunluğun zirvesinde toplanır. Daha sonra safsızlıkları ve fazla tuzu gidermek için sıralanır ve yıkanır. Bundan sonra, benzersiz tat ve aromalarını geliştirmeleri için birkaç ay tuzlu suya yerleştirilirler.

Katırlı Köyü Sele Zeytin´i diğer zeytinlerden ayıran özelliği, hafif, meyvemsi bir tat ile tamamlanan, tuzlu ve hafif acı notaların mükemmel dengesi ile karakterize edilen belirgin lezzet profilidir. Bu zeytinler, salatalar, pizzalar ve makarna yemekleri dahil olmak üzere çeşitli yemeklere mükemmel bir ektir.

Katırlı Köyü Sele Zeytin, enfes lezzetinin yanı sıra temel besin maddeleri ve antioksidanlar açısından da zengindir, bu da onları sağlıklı ve besleyici bir atıştırmalık yapar. İster yemek meraklısı olun, ister sağlık bilincine sahip biri olun, bu zeytinler lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Related products