ORVİGOR GROUP GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
BARKOD 00504

Hendek Köy Tereyağı

%

İNDİRİM
285,00 ₺
KG Fiyatı %1 Kdv Dahil STOK 34,54 KG


# Fiyat Sipariş Adeti Birim
285,00 ₺ KG
  • Type: Organic
  • MFG: Jun 4.2021
  • LIFE: 70 days

Hendek Köy Tereyağı


Hendek Köy Tereyağı, Türkiye´nin Hendek bölgesindeki tarlalarda otlayan ineklerden elde edilen saf ve taze kaymaktan yapılan geleneksel bir Türk tereyağı türüdür. Bu tereyağı, kremanın koyulaşana ve zengin ve kremsi bir dokuya dönüşene kadar çalkalanmasını içeren geleneksel yöntemlerle yapılır.

Hendek Köy Tereyağı, zengin ve fındıksı, hafif tatlılık içeren eşsiz ve kendine özgü bir tada sahiptir. Fırından pişirmeye ve hatta ekmek veya tost üzerine sürülerek çeşitli yemeklerde kullanılabilen çok yönlü bir malzemedir.

Bu tereyağı aynı zamanda sağlıklı cilt ve görme yetisini korumak için önemli olan A vitamini gibi besinler açısından da zengindir ve aynı zamanda iyi bir kalp sağlığının korunmasına yardımcı olabilecek iyi bir sağlıklı yağ kaynağıdır.

Hendek Köy Tereyağı, Türkiye´de ve dünyada birçok kişi tarafından sevilen kaliteli bir tereyağıdır. Lezzetli tadı ve olağanüstü kalitesi, onu geleneksel, zanaatkar gıda ürünlerini takdir eden herkes için mutlaka denenmesi gereken bir ürün haline getiriyor.

Related products